Strona internetowa

interesujące artykuły tematyczne

Na świecie można zobaczyć bardzo dużo niesamowitych miejsc. Ciężko zatem w niezbyt długim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to niemożliwe. I dlatego skupmy się nieco bardziej na odkrywaniu niesamowitych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu szczególnie spodoba się ten egzotyczny kierunek? No cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży muszą pamiętać, że Tajlandia to w sumie łatwa destynacja turystyczna.
Zapewne są łatwiejsze kraje, np. Hiszpania, ale jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest najwspanialszym kierunkiem. Niezbyt drogo, przyjaźnie, a jeszcze oprócz tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki turystom z Chin. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to zapewne raj. Nieciekawa jest Pattaya, choć zapewne mężczyźni szukający nocnych uciech będą uradowani.
źródło: usmiechtarnowa.pl, digikey.net.pl, http://avans.org.pl, www.wypadekholandia.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.